De HIKMICRO FALCON FQ35 2.0 handheld thermische monoculaire camera is uitgerust met een 640 × 512 @12 μm thermische
detector met een veel hogere gevoeligheid (NETD < 15 mK), waardoor de fijnste details worden vastgelegd, ongeacht de weers- of
lichtomstandigheden. Een 0,49” 1920 × 1080 groter OLED-scherm en het innovatieve sluiterloze systeem (HSIS) zorgen voor een
meeslepende en soepele kijkervaring. De monoculaire camera behoudt het traditionele premium cilindrische ontwerp en kan voornamelijk worden toegepast bij bos- en veldjacht, vogelspotten, dieren zoeken, redden en maritieme
scenario's.
De Hikmicro Falcon 2.0 FQ35 2.0 biedt alles wat je nodig hebt voor ongeëvenaarde prestaties en betrouwbaarheid. Kies voor innovatie en precisie met dit baanbrekende warmtebeeldapparaat.
Bestel nu en ervaar het verschil!

| Thermal Module | |
| Image Sensor | VOx Uncooled Focal Plane Arrays |
| Max. Resolution | 640 × 512 |
| Frame Rate | 50 Hz |
| Pixel Interval | 12 μm |
| Response Waveband | 8 μm to 14 μm |
| NETD | Less than 15 mK (@25°C), F#=1.0 |
| Lens (Focal Length) | 35 mm, F1.0 |
| Focus Mode | Rear Focus Wheel |
| Min. Focusing Distance | 3.5 m |
| Magnification | 1.9 × to 15.2 × (8 ×) |
| Field of View(H × V), Degrees / m @100 m | 12.5° × 10.0°/21.9 m × 17.5 m |
| Detection Range | 1800 m |
| Image Display | |
| Display | 1920 × 1080, 0.49 inch, OLED |
| Contrast Adjustment | Yes |
| Brightness Adjustment | Yes |
| Palettes | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion, Red Monochrome, Green Monochrome |
| Exit Pupil | 8 mm |
| Eye Relief | 15 mm |
| Diopter (Range) | -5 D to +3 D |
| Tone Adjustment | Cold, Warm |
| Zoom Pro | Yes |
| HSIS (HIKMICRO Shutterless Image System) | Yes |
| Image Pro 2.0 | Yes |
| System | |
| Storage | Built-in Memory Module (64 GB) |
| Record Video | Yes |
| Capture Snapshot | Yes |
| Local Album | Yes |
| Standby Mode | Yes |
| PIP | Yes |
| Hotspot | 2.4/5 G WiFi Waveband |
| Hot Track | Yes |
| Distance Measurement | Yes |
| Audio Recording | Yes |
| Power Supply | |
| Battery Type | Replaceable and rechargeable 21700 battery |
| Battery Operating Time | ≥6.5 h (@25°C, WiFi, Zoom Pro on) |
| Type-C Power Supply | 5 V DC, 2 A Supports External Power Supply, Support Direct Charging |
| General | |
| Work Temperature/Humidity | From -30°C to 55°C (-22°F to 131°F); Humidity: 90% or Less |
| Protection Level | IP67 |
| Dimension | 191.3 mm × 70.4 mm × 63.7 mm |
| Weight | 485.5 g with Battery |
Nog geen beoordelingen
Wat vind je van het artikel?