| Eigenschappen | |
| Vergroting | 2,5-15 x |
| Objectiefdiameter | 50 mm |
| Waterdicht | Ja |
| Vochtwerende lenscoating | Ja |
| Vizierkruis | illuminated 4A reticle |
| Buisdiameter | 30 mm |
| Afmetingen en gewicht | |
| Lengte | 389 mm |
| Gewicht | 649 gram |
Nog geen beoordelingen
Wat vind je van het artikel?