De Pulsar Battery Pack IPS 7 is dé oplossing voor jagers en buitensporters die hun thermische of digitale kijker langdurig willen gebruiken zonder zich zorgen te maken over het batterijverbruik. Deze krachtige, oplaadbare lithium-ion batterij met een capaciteit van 6.400 mAh is speciaal ontwikkeld voor de meest populaire apparaten van Pulsar en zorgt voor een betrouwbare energiebron onder alle omstandigheden.
Met een spanning van 3,7V en een gebruiksduur van maar liefst 10 tot 13 uur, is de IPS 7 batterij ideaal voor langdurige jachtsessies, wildobservatie of nachtelijke operaties. De compacte afmetingen en het lichte gewicht (slechts 130 gram) maken de batterij bovendien eenvoudig mee te nemen en snel te wisselen in het veld.
De IPS 7 batterij is ontworpen voor naadloze integratie met de volgende Pulsar-apparaten:
Pulsar Trail
Pulsar Helion
Pulsar Digisight Ultra
Pulsar Accolade
Pulsar Krypton
Pulsar Krypton 2 Monocular
Pulsar Forward
Of je nu thermische, nachtzicht- of digitale beeldvergrotingsapparatuur gebruikt, de IPS 7 garandeert betrouwbare prestaties, zelfs bij intensief gebruik.
✅ Krachtige Li-ion batterij – 6.400 mAh capaciteit voor langdurig gebruik
✅ Lange werktijd – Tot 13 uur onafgebroken inzet, afhankelijk van het apparaat
✅ Breed compatibel – Voor gebruik met o.a. Trail, Helion, Digisight Ultra, Krypton
✅ Lichtgewicht ontwerp – Slechts 130 gram, ideaal voor onderweg
✅ Compact & robuust – Past perfect in je uitrusting zonder onhandige bulk
✅ Betrouwbare prestaties – Zelfs bij lage temperaturen en intensief gebruik
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Model | Pulsar Battery Pack IPS 7 |
| Type | Oplaadbare Li-ion batterij |
| Capaciteit | 6.400 mAh |
| Spanning | 3,7 V |
| Gebruiksduur | 10 – 13 uur |
| Afmetingen | 73 × 47 × 30 mm |
| Gewicht | 130 gram |
| Compatibiliteit | Trail, Helion, Digisight Ultra, Accolade, Krypton, Krypton 2, Forward |
Nog geen beoordelingen
Wat vind je van het artikel?